Kim hangi saatte nerde ?
Firma içersindeki yetkisiz girişlerin kontrol altında tutulması, iş yerine devamın takip edilmesi geçiş kontrol sistemleriyle mümkündür.
İş yerinizde yetkisiz personelin girmesini istemediğiniz yerleri denetlemek, geliş gidiş saatlerinin kaydedilmesini sağlamak, dışardan gelen ziyaretçilerinizin girebileceği yerleri sınırlamak gibi pek çok işlev geçiş kontrol sistemleriyle olanaklı hale gelmektedir. Geçiş kontrol sistemleri genelde Proximity ( yaklaştırılarak okutulan) kartlarla yapılmaktadır. Ancak günümüzde biyometrik (kişinin fiziksel özelliklerini tanıyan; parmak izi, göz retinası, yüzün kızılötesi haritası gibi) okuyucuların geliştirilmiş olması sistemleri kartla birlikte daha güvenli hale getirmektedir. Entegre bir sistemde ana kapınızdan firma içindeki kapılara, otopark bariyerinizden yemekhanenizdeki sıraya kadar pek çok yere ait geçiş bilgileri okuyucular vasıtasıyla bilgisayara kaydedilebilmektedir. Farklı şehirlerdeki işletmelerinizde olan kayıtlar bile tek bir merkeze toplanabilmektedir. İster kartlı isterseniz de biyometrik geçiş kontrol sistemleri SECURITURK tarafından sağlanabilmektedir.

Otomatik geçiş sistemini binanızda kullanmak ister misiniz?
Bugün karayollarında ve köprülerde kullanılan Otomatik Geçiş Sistemi artık erişilebilir fiyatlarla SECURITURK tarafından sunulmaktadır. Kore menşeili IDTECK firmasının üretimi olan ve 5-10 m arası algılama yapabilen uzak mesafe okuyucu cihazlarla dışardan geldiğinizde arabadan inmeden veya kumanda kullanmadan kapınızın veya bariyerinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Şirket araçlarına yapıştıracağınız bir etiket ile geliş gidiş saatlerinin kaydedilmesi sağlanabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen keşif isteyiniz.

Aşağıdaki formu doldurup "Gönder" butonuna tıklayarak keşif talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon

Konu

İletiniz

Dosyanızın büyüklüğüne göre gönderme süresi uzayabilir. En fazla 4MB.