Aklınızın iş yerinizde mi kalıyor?
Unutmayınız ki hırsızlıkların yarıdan fazlası işyerlerinde meydana geliyor. Önlem almaksa sizin elinizde.
Akşam olup evinize gittiğinizde iş yerinizin başına bir şey gelmesinden çekiniyorsanız iyi bir güvenlik sistemi sizin rahat uyumanızı sağlayacaktır. Güvenlik sistemleri genelde hırsızlığa karşı bir çözüm olarak düşünülmektedir. Oysa işyerlerinde daha ciddi sonuçları olabilen güvenlik problemleri de yaşanmaktadır. Örneğin oluşabilecek bir yangın hırsızlıktan daha ağır sonuçlarla karşı karşıya bırakmaktadır.
Güvenlik sistemleri, bütün olumsuz durumlara karşı bir erken uyarı sistemidir. Yangın, su baskını, gaz kaçağı, elektrik kaçağı gibi olumsuz durumlarda kişiyi uyaran bir sistem tam bir koruma sağlamaktadır.
İşyerinizdeki yangına karşı itfaiyeyi, sağlık sorunlarınıza karşı ambulansı, hırsızlık sorunlarınıza karşı emniyet birimlerini size yönlendiren bir merkezi izleme hizmetiyle desteklenmiş güvenlik sistemi şimdi çok uygun fiyatlarla SECURITURK tarafından sağlanabilmektedir.

Güvenlik merkezi size neler sağlar?
Çalışanlarınızın iş yerinizi kaçta açıp kaçta kapadıklarınız aylık olarak raporlar. Açılış kapanış takibi sayesinde sizin girilmesini istemediğiniz saatlerde işyeriniz açılırsa sizi bilgilendirir. Herhangi bir alarm durumunda alarmın niteliğine göre emniyet birimlerini yada itfaiyeyi işyerinize yönlendirerek çabuk müdahale olanağı sağlar. Gaspa karşı panik bilgisini anında emniyet birimlerine bildirir.
Ayrıntılı bilgi için lütfen keşif isteyiniz.

Aşağıdaki formu doldurup "Gönder" butonuna tıklayarak keşif talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon

Konu

İletiniz

Dosyanızın büyüklüğüne göre gönderme süresi uzayabilir. En fazla 4MB.