İş yerinizde olan bitenin kayıt altında olmasını ister miydiniz?
Güvenlik açısından görüntüleri kaydetmenin yanı sıra iş verimliliğinin artması bakımından da kamera sistemlerinin büyük yararları vardır.
Kayıt altında bulunan bir kamera sistemi işyerinizdeki bütün olayları belgelemenize olanak sağlar. Güvenlik açısından görüntü kayıtları (watermark kontrolü olan cihazlarda) kanıt olarak kullanılabilmektedir. İş yerinizde yaşayacağınız her güvenlik sorununa dair belge SECURITURK tarafından kurulan dijital video kayıt cihazınızın içinde sizin kullanmanızı bekliyor olacak. Ayrıca uzaktayken bu görüntüleri izleyebiliyor olmanız çalışanlar üzerindeki kontrolünüzü artırmanızı da sağlayacaktır. Müşterilerinizin kaybolan eşyaları, personelin müşterilere davranışları, çalışma adabının iş yerinde yerleşmesi, kasa önlerinde yaşanan sorunlarda müşterilere belge sunabilmek gibi pek çok konuda kamera sistemi en büyük yardımcınız olacaktır. Sayısal ortamda kaydedilen ve internet üzerinden izlenebilen kamera sistemleri şimdi çok uygun fiyatlarla SECURITURK tarafından sağlanabilmektedir.

Kamera sistemi nedir? (CCTV nedir?)
İngilizce Closed Circuit Television kelimelerinden türemiş olan CCTV sistemi yada Türkçe karşılığı kapalı devre kamera sistemi, farklı noktalara yerleştirilmiş kameralara ait görüntülerin, tek bir merkezde kaydedilmesi izlenebilmesi olarak tanımlanabilir. Görüntüler sayısal ortamlarda saklanmaktadır. Günümüzde bu yapı ağ kameralarına kaymıştır. Bilgisayar ağlarına bağlanmış kameralara ait görüntüler bir çok merkezden aynı anda izlenebilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için lütfen keşif isteyiniz.

Aşağıdaki formu doldurup "Gönder" butonuna tıklayarak keşif talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon

Konu

İletiniz

Dosyanızın büyüklüğüne göre gönderme süresi uzayabilir. En fazla 4MB.

  • Wisenet-Q-Serisi